2023 жылдың 1 қарашасы күні “Казахмыс корпорациясының” политехникалық колледжінің өкілдері мектептердің кәсіби бағыт бағдар беруші педагогтерін  «World skills» чемпионатының практикалық бөлігін тамашалауға шақырды. Қазіргі өтіп жатқан чемпионатқа 18-22 жас аралығындағы колледж студенттері мен корпорация жұмыскерлері қатысуда. Алдағы уақытта мектеп оқушылары арасында өтеді.
1 ноября 2023 года представители политехнического колледжа «Корпорации «Казахмыс» пригласили педагогов-профориентаторов школ на практическую часть чемпионата «World skills». В нынешнем чемпионате принимают участие студенты колледжей и сотрудники корпораций в возрасте от 18 до 22 лет. В дальнейшем будет проводиться среди школьников.