26 қазан күні ерекше білімді қажет ететін және мүгедектігі бар оқушыларға арналған «Қайырымдылық – жылы жүректен» атты танымдық іс-шара болып өтті. Мақсаты: Балалардың санасына мейірімділік, қайырымдылық ұғымдарын қалыптастыру.  Іс-шара барысында мектеп медбикесі «Денсаулық сақтаудың 6 шарты» тақырыбында дәріс оқып, оқушылардың сұрақтарына жауап берді. Сондай-ақ мектеп психологы оқушылармен тренинг жүргізді. Оқушылар шараға белсене қатысып, ойларын толық жеткізе білуге тырысты.
26 октября состоялось познавательное мероприятие «Благотворительность – от чистого сердца» для учащихся с особыми образовательными потребностями и ограниченными возможностями. Цель: формировать в сознании детей представления о доброте и милосердии.
В ходе мероприятия медицинский работник школы провела беседу «6 условий сохранения здоровья» и ответила на вопросы ребят. Школьный психолог провела тренинг. Дети активно участвовали в мероприятии и старались максимально полно выразить свои мысли.