Бүгін мектебімізде “Ділмар” дебат клубының оқушыларымен мектепішілік пікірсайыс ойыны өткізілді. Мақсаты: белгілі бір фактілерді зерттеуге, болжауға, жүйелеп сөйлеуге, өз көзқарасын ашық та жүйелі етіп дәлелдеуге және өз бағытын дұрыс ұсынуға жетелеу; қарсы пікірдегі адамдардың қойылған мәселелерін жан-жақты қарап, ойланып-толғануға көмектесу; тіл үйренушінің сөйлеу дағдысын қалыптастыру; өз көзқарасын айтуға машықтандыру; оқушының қоғамға деген көзқарасы мен қызығушылығын қалыптастыру.
Сегодня в нашей школе прошла внутришкольная дебатная игра с учениками дебатного клуба «Ділмар». Цель: изучить определенные факты, догадаться, систематически говорить, открыто и систематически доказывать свою точку зрения и правильно подсказывать свое направление; помочь рассмотреть и задуматься о проблемах людей противоположных взглядов; формирование разговорных навыков изучающего языка; попрактиковаться в выражении своей точки зрения; формирование отношения и интереса учащихся к обществу.