Қазанның 19-ы «Әсемдік әлемі» эстетикалық сауаттылық апталығы аясында музыка пәнінің мұғалімі Нургалиева Н. 5-6 сыныптар арасында «Әуенді тап» атты музыкалық викторина өткізді. Сайыс IV кезеңнен тұрды. Оқушылар «Домбырашылар» және «Сыбызғышылар» топтары құрамында өз білімдерін сынап көрді. Сайыста «Домбырашылар» тобы басымдық танытып, жеңіске жетті.
19 октября в рамках недели эстетической грамотности «Мир красоты» преподавателем музыки Нургалиевой Н. была проведена музыкальная викторина «Угадай мелодию» среди учащихся 5 и 6 классов. Викторина состояла из IV этапов. Учащиеся проверяли свои знания в составе команд «Домбырашылар» и «Сыбызғышылар». В викторине команда «Домбырашылар» стала победителем.