2023 жылы 19 қазан күні «Михаил Русаков атындағы мектеп-интернат» кітапханасында 4-сыныптар арасында Мемлекеттік сыйлықтың иегері, ақын Мұзафар Әлімбаевтың 100 жылдығына арналған «Балалардың сүйікті жыршысы» атты әдеби-кеш өтті. Балалар ақын өмірі мен шығармашылығымен танысып, өлеңдерін жатқа оқыды. Кешке қатыскшылар жұмбақтар шешіп, жаңылтпаштарды жарыса айтып, ән тыңдады. Сонымен қатар кітап көрмесіндегі автор шығармаларымен танысты.
19 октября 2023 года в библиотеке «Школы-интерната имени Михаила Русакова» среди четвероклассников прошел литературный вечер, посвященный 100-летию поэта Музафара Алимбаева, лауреата Государственной премии «Балалардың сүйікті жыршысы». Дети узнали о жизни и творчестве поэта, прочитали его стихи. В течение вечера участники разгадывали загадки, состязались в чтении скороговорок и слушали песни. Также ознакомились с произведениями автора на книжной выставке.