17 қазан күні «Кәсіптік бағдар беру» бағыты бойынша 7-сынып оқушылары Төтенше жағдайлар департаментінің суда құтқару бөлімшесіне экскурсияға барды. Экскурсия барысында «Судан құтқару» қызметінің мамандары оқушылармен арнайы әңгіме жүргізіп, «судан құтқару», «барлау» жұмыстарының қалай жүргізілетіні жайлы практика жүзінде таныстырды. Оқушылар қызыға тыңдап, сұрақтар қойды. Сондай-ақ, судағы қауіпсіздік ережелерін алдағы күндері бұлжытпай орындауға уәделесті. Сүңгуірдің жұмысын көрсетті. Балалар дүрбіден қарап, көл тарихымен танысып, естелікке суретке түсті.
17 октября учащиеся 7 класса сходили на экскурсию в водоспасательную часть ДЧС. В ходе экскурсии специалисты службы «Водного спасения» провели специальную беседу с учениками и на практике познакомили ребят с тем, как проводятся «водоспасательные» и «разведывательные» работы. Ученики с интересом слушали и задавали вопросы. Они также пообещали строго соблюдать правила безопасности на воде. Показана работа водолаза. Дети смотрели через бинокль, ознакомились с историей озера, сделали фото на память.