2023 жылдың 16-20 қазан аралығында  «Әсемдік әлемі» атты эстетикалық сауаттылық апталығы өткізілуде. Апталықтың 1-күні «Әсемдік әлемі» эстетикалық сауаттылық апталығының ашылуына тақырыптық саптық жиын өткізілді. Мектеп парламентінің мүшелері апталықтың мақсаты мен өткізілетін іс-шаралар легімен таныстырды. Мектеп фойесінде «Арайлы алтын күз» атты  табиғи және жасанды заттардан жасалған көрме ұйымдастырылды.
С 16 по 20 октября 2023 года проходит неделя эстетической грамотности «Мир красоты». В 1-й день недели прошла торжественная линейка, посвященная открытию недели эстетической грамотности «Мир красоты». Участники школьного парламента ознакомили с целью недели и планом мероприятий. В фойе школы была организована выставка поделок из природных и бросовых материалов.