Ұстаздар – тыншымайтын еңбеккерлер,
Жемісті жерге екпеген, елге еккендер,
Адамзат ұрпақтарын тәрбиелеп,
Зердесін болашақтың зерлі еткендер.
5 қазан «Мұғалімдер күні» мектебіміздің оқушылары сабақ басталмас бұрын  ұстаздарын ерекше көңіл-күймен қарсы алып, бүгінгі мерекемен құттықтады. Ғажайып білім мен тәрбие берген аяулы ұстаздарына деген сый-қошеметтерін көрсете білді.
Мұғалім — мамандық, ұстаздық — қасиет. Яғни, ұстаз болу — адам бойындағы ұлы қасиеттердің бірі. Ендеше, осынау үлкен ұғымдағы ұстаздық қасиетке барынша адалдық танытып, бар саналы ғұмырын осы салаға арнаған, ұстаз мамандығына қандай мақтау, мадақ айтсақ та артықтық етпейді.
5 октября в «День учителя» учащиеся нашей школы с особым настроением встретили своих учителей перед началом занятий и поздравили их с сегодняшним праздником. Они смогли выразить благодарность своим дорогим учителям, которые дали им прекрасное образование и воспитание.
Учитель – это профессия, преподавание – это качество. То есть быть учителем – одно из величайших качеств человека. Поэтому сколько бы мы не восхваляли профессию учителя, посвятившего всю свою сознательную жизнь этой области преподавания, проявив предельную верность этому великому качеству преподавания, не будет лишним.