5 қазан «Мұғалімдер күні» мектебімізде дублер күні болып өтті. Осы күні 8-11 сынып оқушылары барлық сабақтарда мұғалімдерді алмастырды. Осы жауапты іс-шараға балалар тыңғылықты дайындалды. Дублер күні — бұл оқушылар нағыз мұғалімдер бола алатын күн, сабақтарды жүргізудің маңызды екендігін сезіне алады. Әр қайсысы өз пікірлерімен бөлісті және мұғалім болу тек қана қиын емес, қызықты екен деген ортақ ойға келді.
5 октября «День учителя» в нашей школе был двойным днем. В этот день учащиеся 8-11 классов заменили учителей во всех классах. Ребята тщательно готовились к этому важному событию. День дублера — день, когда ученики могут стать настоящими учителями и почувствовать важность преподавания. Все поделились своим мнением и пришли к общему выводу, что быть учителем не только сложно, но и интересно.