29 қыркүйек күні «Жыл мұғалімі» байқауының мектепшілік кезеңі аясында дене шынықтыру пәнінің мұғалімі А. Ж. Исабай 8-9 сыныптарымен баскетболдан жарыс өткізді. Жарыс алдында оқушылар дене қыздыру жаттығуларын жасап, қауіпсіздік ережелері және жарыстың ережесімен танысты. Оқушылар командаға бөлініп, сапқа тұрды. Ойын алдында сәлемдесіп, ойынның соңында бір-бірлеріне ойын үшін рахметін айтып аяқтады. Жарыстың нәтижесі бойынша 9 «Ә» сыныбы 1-орынды иеленіп, жарыстың үздік ойыншысы 8 «Ә» оқушысы Сагындыков Мади атанды. Жарыста оқушылар өз белсенділіктерін көрсете білді. Жарыс жақсы дәрежеде өтті.

29 сентября в рамках школьного этапа конкурса «Учитель года» учитель физкультуры А. Ж. Исабай провел соревнования по баскетболу среди 8-9 классов. Перед соревнованиями учащиеся выполнили разминочные упражнения и ознакомились с правилами безопасности и правилами игры. Учащиеся были разделены на команды и выстроились в шеренгу. Они поприветствовали друг друга перед игрой и поблагодарили друг друга за игру в конце игры. По итогам соревнований команда 9 «Ә» класса заняла 1 место, а лучшим игроком соревнований стал ученик 8 «Ә» Сагындыков Мади. Учащиеся проявили свою активность в игре. Игра прошла на хорошем уровне.