Бүгін мектепішілік “Алтын сақа” математикалық олимпиада өтті. Олимпиаданың өткізілу мақсаты: 5-6 сынып оқушыларының білімге деген көзқарастарын қалыптастыру, білім жарыстырып, ой шапшаңдығын, тіл шешендігін дамыту. Ұйымшылдыққа, ізденпаздыққа, шығармашылыққа тәрбиелеу. Олимпиада қорытындысы бойынша қалалыққа Балтабек Арсен, Төлеген Айназ, Берлібек Сұлтан өтті. Келесі кезеңнен сүрінбей өтулеріңізге тілектеспіз!

Сегодня прошла внутришкольная олимпиада по математике «Алтын Сака». Цель олимпиады – сформировать у учащихся 5-6 классов отношение к учебе, соревноваться в знаниях, развивать быстроту ума и красноречие. Воспитание организованности, любознательности, творчества. По итогам школьной олимпиады в на горрдской этап прошли Балтабек Арсен, Толеген Айназ, Берлибек Султан. Желаем удачи в следующием этапе!