29 қыркүйек күні “Жыл мұғалімі” байқауының мектепішілік кезеңі аясында бастауыш сынып мұғалімі М. Т. Казбекова  2 “А”, “Ә” сыныптары арасында “Ойлы болсаң, озып көр” тақырыбында сыныптан тыс іс-шара өткізді. Мақсаты: Тез ойлауға, шапшаң есептеуге баулу, ой-өрісін кеңейту. Математика пәніне деген қызығушылықты арттыру. Сайысқа қатысушылар  ”Бірліктер” және “Ондықтар” тобы болып сайысты. Сайыс 4 айналымнан тұрды.  Оқушылар сайысқа  белсене қатысып, өздерінің математикаға қызығушылықтарын көрсетті.

29 сентября в рамках внутришкольного этапа конкурса «Учитель года» учитель начальных классов М. Т. Казбекова провела внеклассное мероприятие «Ойлы болсаң, озып көр» среди 2-х классов. Цель: привлечение внимания детей к изучению математики, содействие развитию математических способностей, совершенствовать вычислительные навыки. Ребята играли в командах «Единицы» и «Десятки». Соревнования состояли из 4 туров. Ребята приняли активное участие в игре.