28.09.2023 күні Михаил Русаков атындағы мектеп-интернатының кітапханасының оқу залында «Қарттарын қадірлеген ел ардақты» атты кездесу-кеші өтті. Кеш қонақтары ардагер ұстаздар: Сағындыкова Үндемес Теміржанқызы мен Тұргымбаев Владимир Нұрқасымұлы болды.
Кеш шақырылған қонақтарды мереке күнімен құттықтаудан басталды.
Қарттар күніне арналған слайд көрсетіліп, ән шашу жасалып (Сансызбайқызы Гүлім «Ризамын»әнін айтты), өлеңдер оқылып (Көрпетай Шерхан М.Мақатаевтың «Мен қарапайым қарттарды сүйемін» өлеңін оқыды), мерекенің шығу тарихынан мағлұмат алып (Тұрсынғали Нұргүл «Қарттар күнінің тойлау тарихынан мағлұмат берді), қонақтардың тәлім-тәрбиелік әңгімелерін тыңдап, сұрақтарына жауап берді. Кездесу-кештің оқушыларға берері көп болды.

28.09.2023 года в читальном зале библиотеки школы-интерната им. Михаила Русакова прошел вечер-встреча «Қарттарын қадірлеген ел ардақты». Гостями вечера стали учителя-ветераны: Сагындыкова Ундемес Темиржановна и Тургымбаев Владимир Нуркасымович. Вечер начался с поздравления приглашенных гостей с праздником. Были показаны слайды, посвященные Дню пожилых людей, исполнены песни (Сансызбаева Гулим спела песню «Благодарна»), прочитаны стихи (Корпетай Шерхан прочитал стихотворение М. Макатаева «Я люблю простых стариков»), извлечены сведения из истории происхождения праздника (Турсынгали Нургуль рассказала историю празднования «Дня пожилых людей»), прослушаны поучительные беседы гостей, отвечали на вопросы. Вечер-встреча очень понравился ученикам.