28 қыркүйек күні «Жыл мұғалімі» байқауының мектепішілік кезеңі аясында бастауыш сынып мұғалімі Қазбекова М. Т. 2 «А» сыныбында «Ю әрпінің жазылуы» тақырыбында  ашық сабақ өткізді. Сабақтың мақсаты: Ю әрпі бар сөздерді сауатты жазуға,  дауысты , дауыссыз дыбыстарды  ажыратуға үйрету. Сабақта «Көшбасшы және тыңдаушылар» , «микрофон» әдістері  қолданылды, «Дұрыс-бұрыс» ойыны ойналды, фонетикалық жаттығулар, топпен, өздік жұмыстары  жүргізілді. «Wordwаll» платформасында жұмыс жүргізілді. Оқушылар сабаққа белсенді қатысты.

28 сентября в рамках внутришкольного этапа конкурса «Учитель года» учителем начальных классов Казбековой М. Т. во 2 “А” классе проведен открытый урок по теме «Письмо буквы Ю». Цель занятия: учить писать слова, содержащие букву Ю, различать гласные и согласные. На занятии использовались “Ведущий и слушатели», «микрофон», проводилась игра «Правильно-неправильно», фонетические упражнения, групповая и индивидуальная работа. Велась работа на платформе «Wordwall». Учащиеся приняли активное участие на уроке.