1 қазан – Халықаралық қарттар күні. Осы күн Біріккен Ұлттар Ұйымы Бас Ассамблеясының 1990 жылғы қаулысымен арнайы белгіленген болатын.
Содан бері мереке елімізде кеңінен аталып өтіліп келеді. Негізінен бұл күн – аға ұрпақтың қоғам өміріне қосқан үлесіне шынайы ризашылық білдіретін және қамқорлық көрсететін ерекше мейірімге толы күн.
Осы мереке қарсаңында мектебіміздің бастауыш сынып оқушылары арасында «Менің сүйікті атам мен әжем!» атты сурет байқауы болып өтті. Шығармашылық жұмыс барысында кішкентай бүлдіршіндер өздерінің сүйікті ата-әжелерін қалай жақсы көретін және үлкенді құрметтеу керек сезімдерін жеткізе білді.

1 октября – Международный день пожилых людей. Этот день был специально обозначен резолюцией Генеральной Ассамблеи ООН в 1990 году.
С тех пор праздник широко отмечается в стране. По сути, этот день – день, полный особой доброты, проявления искренней благодарности и заботы о вкладе старшего поколения в жизнь общества.
В канун этого праздника среди младших школьников нашей школы проведен конкурс рисунков «Мои любимые дедушка и бабушка!». В ходе творческой работы младшие школьники смогли выразить, как они любят своих бабушек и дедушек и как должны уважать старших.