2023-2024 оқу жылының 22 қыркүйегі күні тақырыбында Балқаш қаласы полиция бөлімінің полиция капитаны Касымжанова Анар Кожановна 8-9 сынып оқушыларына «Жалпы құқықтық білім беру және құқық бұзушылықтың алдын алу» дәріс өткізді. Мақсаты: құқық бұзушылықпен келеңсіз жағдайларды барынша болдырмау және алдын алу, құқықтық тәрбиенің мақсаты мен міндеттерін түсіндіру. Оқушыларды адам құқықтарына оқыта отырып, түсініктерін қалыптастыру.Өз міндеттері мен құқықтарын білуге үйрету.
22 сентября 2023-2024 учебного года капитан отдела полиции города Балхаша Касымжанова Анар Кожановна провела лекцию для учащихся 8-9 классов на тему «Общее правовое образование и профилактика правонарушений». Цель: максимальное недопущение и предупреждение негативных ситуаций с правонарушениями, разъяснение целей и задач правового воспитания. Формирование представлений учащихся о правах человека. Учить осознавать свои обязанности и права.