«Балқаш қаласының тілдер орталығы» КММ-нің ұйымдастыруымен Сұлтан Бейбарыстың туғанына 800 жыл толуына орай, «Тарихтан тағылым: Сұлтан Бейбарыс» атты эссе жазу байқауын өткізді.
Байқаудың мақсаты: Қазақстан Республикасындағы тіл саясатын іске асырудың 2020-2025 жылдарға арналған Бағдарламасын жүзеге асыру; патриотизмді, рухани-адамгершілік, ана тілге деген құрметін дамыту; оқушылардың шығармашылық қабілетін дамыта отырып мемлекеттік тілдің мәртебесін көтеру. Байқауға мектебіміздің 8 сынып оқушысы Шакирова Аружан қатысып, жүлделі ІІІ орынмен марапатталды. Жетекшісі: Есимбекова Асель Тишпековна. ҚҰТТЫҚТАЙМЫЗ!
КГУ «Отдел языков города Балхаш» организовал конкурс эссе «Тарихтан тағылым: Сұлтан Бейбарыс» по случаю 800-летия со дня рождения султана Бейбарыса, проявившего исключительную храбрость и большой ум из рабства в ханство.
Цель конкурса: реализация Программы реализации языковой политики в Республике Казахстан на 2020-2025 годы; развитие патриотизма, духовности и нравственности, уважения к родному языку; повышение статуса государственного языка путем развития творческих способностей учащихся. Шакирова Аружан, ученица 8 класса нашей школы, приняла участие в конкурсе и заняла третье место. Руководитель: Есимбекова Асель Тишпековна. ПОЗДРАВЛЯЕМ!