“Тіл – халық қазынасы, ұлт қазынасы” атты апталық барысында ұлттық ойындарға қызықтыра отырып, ұлтжандылыққа тәрбиелеу, оқушылардың мергендік, шапшаңдық қасиеттерін дамыту мақсатында дене шынықтыру пәнінің мұғалімдерінің ұйымдастыруымен 5-9 сынып оқушылары арасында «Асық ату», «Арқан тарту» ұлттық ойындарынан сайыс өткізілді. Арқан тартыс сайысында 9-сынып оқушылары жүйрік болса, асық атудан 5-сынып оқушысы Касенов Данияр оқушылардың алды болды.

В рамках недели «Язык – сокровище народа, достояние нации» с целью воспитания патриотизма, развития меткости и быстроты учителями физической культуры были проведены соревнования по народным играм «Асық ату» и «Перетягивание каната» среди учащихся 5-9 классов. В соревнованиях по перетягиванию каната учащиеся 9-го класса были сильнее, а учащийся 5-го класса Касенов Данияр одержал первенство в “асык ату”.