11 қыркүйек күні ағылшын тілі пәнінің мұғалімі Н. Н. Коктаева 9 «А» сыныбында Қазақстан халықтарының тілдері күніне арналған апталық аясында “Welcome to Great Britain” викторинасын өткізді. Мқсаты мен міндеттері: «Ұлыбритания» тақырыбы бойынша лингвистикалық және мәдени терминдермен сөздік қорын кеңейту. Шет тілдерін үйрену арқылы мәдениетаралық құзыреттілікті дамыту, ой-өрістерін кеңейту. Оқылған тілдік материалды есте сақтау. Тіл үйренуге деген қызығушылықтарын арттыру.

11 сентября учителем английского языка Н. Н. Коктаевой в 9 А классе проведена викторина «Добро пожаловать в Великобританию» в рамках недели, посвященной Дню языков народов Казахстана. Цели и задачи: расширение словарного запаса лингвострановедческими терминами по теме «Великобритания», развитие межкультурной компетентности путем изучения иностранных языков, расширение мышления. Запоминание прочитанного языкового материала. Повышение интереса к изучению языков.