11 қыркүйек күні облыстық «Абайлаңдар, балалар!» акциясы аясында қала деңгейінде  «Жол қозғалысының иснпекторлары» слеті болып өтті. Слетке мектебіміздің оқушылары белсенділік танытып қатысты. Балалар мен жасөспірімдердің қатысуымен болатын жол көлік оқиғаларының алдын алу, оқушыларды жол қозғалысы ережелері бойынша білімін арттыру мақсатына құрылған іс-шарада сұрақтар қойылып, құнды ақпарат берілді.

11 сентября в рамках областной акции «Осторожно, дети!» на городском уровне состоялся слет «инспекторов дорожного движения». Учащиеся нашей школы приняли активное участие в слете. На мероприятии, которое создано с целью предотвращения дорожно-транспортных происшествий с участием детей и подростков, улучшения знаний школьников о правилах дорожного движения, были заданы вопросы и предоставлена ​​ценная информация.