2023-2024 оқу жылында аз қамтылған және көп балалы отбасынан шыққан оқушыларға жаңа оқу жылына дайындық кезеңінде оқушыларға мектепке материалдық және басқада көмек көрсету мақсатында «Асар баспана» кооператив басшысы Нурбол Маратулы және аймақтық менеджер Насипкуль Карпаевна «Мектепке жол» акциясы бойынша М. Русаков атындағы мектеп-интернаты оқушыларына 33 оқушы сөмкесін табыстады. «Мектепке жол» акциясы әліде жалғасуда. Көмек көрсеткен демеушілерге мың алғыс!

В 2023-2024 учебном году с целью оказания материальной и иной помощи учащимся из малообеспеченных и многодетных семей в период подготовки к новому учебному году руководитель кооператива «Асар баспана» Нурбол Маратулы и региональный менеджер Насипкуль Карпаевна передали учащимся 33 школьных рюкзака учащимся школы-интерната имени М. Русакова в рамках акции «Дорога в школу». Акция «Дорога в школу» продолжается. Выражаем слова благодарности спонсорам