Тіл – ұлттық құжатымыз, тіл – кісілік келбетіміз. Тәуелсіздікті айрандай ұйытып отырған – мемлекеттік тіл. Саяси тұрақтылықтың да негізгі кілті – тілде жатыр. Мәртебелі  тілді ұлықтаған жиындардың мақсаты бір.
7 қыркүйек күні мектебімізде «Тіл- ұлттың рухани негізі» атты сынып сағаттары ұйымдастырылды.
Мақсаты: қазақ тілін ұлттар арасында насихаттауға баулу, қазақ мәдениеті мен дәстүрін насихаттау, жас буынды өзге ұлттардың дәстүрі мен мәдениетіне деген құрметін дамыту.

Язык – наш национальный документ, язык – наша личность. Главным ключом к политической стабильности является язык.
7 сентября в нашей школе проведены классные часы «Язык – духовная основа нации».
Цель: пропаганда казахского языка среди народов, пропаганда казахской культуры и традиций, воспитание у подрастающего поколения уважения к традициям и культуре других народов.