4 қыркүйек күні мектебімізде Балқаш қаласының полиция бөлімінің мемлекеттік аға автоинспекторы, полиция лейтенанты А. Б. Сыздыковпен кездесу болып өтті.
Кездесу барысында «Нашақорлықтың алдын алу» тақырыбында баяндама оқылып, оқушыларға ақпарат берілді.
Нашақорлық бүгінгі таңда адамзатты алаңдататын, әлемдік деңгейге көшкен проблемалардың бірі. Оның алдын алу әрбір «азаматтың» міндеті деп білеміз.
Осы орайда оқушыларға саналы тәрбие беруде, салауатты сана қаалыптасқан кезде ғана осындай дер сақтана алатынымыз анық.

4 сентября в нашей школе старший государственный автоинспектор Балхашского ОВД лейтенант полиции А. Б. Сыздыков провел встречу с учащимися.
В ходе встречи была представлена информация на тему «Профилактика наркомании».
Наркомания – одна из проблем, которая беспокоит человечество сегодня и перешла на глобальный уровень. Мы знаем, что долг каждого «гражданина» — предотвратить это.