1 қыркүйек күні мектебімізде «Мектебім — мейірім мекені» тақырыбында салтанатты жиын және барлық сыныптарда сынып сағаттары болып өтті.
Салтанатты жиынға Балқаш қаласы ішкі саясат бөлімінің басшысы Д. М. Бейсикенов қатысты. Мерекелік жиында мектеп директоры жаңа оқу жылымен құттықтап, өткен оқу жылының жетістіктеріне тоқталып өтті.
Мектеп табалдырығын аттаған бүлдіршіндер өз өнерлерін ортаға салды. Оқушылар үшін 2023-2024 оқу жылының алғашқы соңырауы сыңғырлай соғылды.
Сонымен оқушылардың «мейірімділік», «қайырымдылық» құндылықтары туралы түсініктерін қалыптастыру, кеңейту, ойлау қабілеттерін дамыту, кішіпейілдікке тәрбиелеу мақсатына құрылған бірыңғай білім сабағына оқушылар қызыға қатысты.
1 сентября в нашей школе прошла торжественная линейка на тему «Мектебім — мейірім мекені» и классные часы во всех классах.
На линейке присутствовал начальник управления внутренней политики Балхаша Д. М. Бейсикенов. На праздничной линейке директор школы поздравила с новым учебным годом и отметил достижения предыдущего учебного года.
Дети показали свое творчество. Для школьников прозвучал первый звонок 2023-2024 учебного года.
Учащиеся приняли участие в едином классном уроке, созданном с целью формирования и расширения представлений учащихся о ценностях «доброта», «милосердие».