2023 жылдың 18 тамызында сағат 18.00-де мектепішілік ата-аналар жиналысы өткізілді. Күн тәртібінде мектеп-интернатының жаңартылған режимі және жаңа оқу жылының басталуы мәселелері қаралды. Жаңартылған режимдегі тамақтану мәселесі туралы ақпарат берілді. Ата-аналар мектеп формасының бірыңғай стандартының сақталуы және білім беру мекемелерінің мектеп формасын киюі туралы талаптарымен қайта таныстырылды. “Мектепке жол” қайырымдылық акциясы туралы қосымша ақпарат берілді.
18 августа 2023 г. в 18:00 состоялось внутришкольное родительское собрание. На повестке дня рассматривались вопросы по обновленному режиму школы-интерната и начало нового учебного года. Была предоставлена ​​информация по вопросу питания в условиях обновленного режима интерната. Родителей повторно ознакомили с требованиями единых стандартов школьной формы и ношения школьной формы в образовательных учреждениях. Была предоставлена ​​дополнительная информация о благотворительной акции «Дорога в школу».