Дәстүрлі республикалық «Мектепке жол» қайырымдылық акциясы басталды. «Мектепке жол» акциясы 2023 жылдың 1 тамызы мен 30 қыркүйегі аралығында өтеді. Акция аясында көп балалы және аз қамтылған отбасы балаларының мектепке баруына қаржылай және материалдық қолдау көрсетіледі.
Әрқайсымыз халықтың әлеуметтік қорғалмаған топтарындағы балаларды мектепке дайындауда барынша атаулы көмек көрсетуде азаматтық белсенділік таныта аламыз, мектепке барар жолы ең жақсы әрі бақытты болуы үшін әр балаға көңіл бөліп, шынайы қамқорлық көрсете аламыз!
Баршаңызды акцияның белсенді қатысушысы болуға шақырамыз! «Балқаш қаласы Михаил Русаков атындағы мектеп-интернаты» КММ-сі қаламыздың барша тұрғындарын, кәсіпкерлерді, меценаттарды акцияға қосылып, өмірлік қиын жағдайға тап болған отбасылар мен балаларға көмек көрсетуге үлес қосуды ұсынады. Балаларға көмек беруге асығайық!
Акцияға қосылғысы келетіндерге «Михаил Русаков атындағы мектеп-интернаты» КММ 8 (71036) 7-20-17 телефоны бойынша хабарласуларын сұраймыз.
Стартовала традиционная республиканская благотворительная акция «Дорога в школу». Акция «Дорога в школу» пройдет с 1 августа по 30 сентября 2023 года. В рамках акции будет оказана финансовая и материальная поддержка детям из многодетных и малообеспеченных семей для поступления в школу.
Каждый из нас может проявить гражданскую активность в оказании максимально адресной помощи в подготовке детей из социально незащищенных слоев населения к школе, проявить внимание и настоящую заботу о каждом ребенке, чтобы его дорога в школу была самой лучшей и счастливой!
Приглашаем всех стать активными участниками акции!
КГУ «Школа-интернат им. Михаила Русакова г. Балхаш» обращается ко всем жителям нашего города, бизнесменам, предпринимателям, меценатам с предложением присоединиться к акции и внести посильную лепту в оказание помощи семьям и детям, попавшим в трудную жизненную ситуацию.
Всех желающих присоединиться к акции просим обращаться по телефону КГУ «Школа-интернат им. Михаила Русакова” 8 (71036) 7-20-17