23 желтоқсан күні білім бөлімінің ұйымдастыруымен облыстық «Web-мастер» жобасын іске асыру мақсатында 5-6 сынып оқушылары арасында «Қауіпсіз интернет» атты қалалық бейнероликтер сайысы өтті. Байқаудың мақсаты: оқушылардың интернет туралы толық ой қалыптастыру, оқушылардың тапқырлық, ізденімпаздық қасиеттерін қалыптастыру, шығармашылыққа баулу. Байқауға қала мектептерінен 25 оқушы қатысып, байқау комиссиясының шешімі бойынша Михаил Русаков атындағы мектеп-интернатының 6 «А» сынып оқушысы Абай Даниел III дәрежелі дипломмен марапатталды. Жетекшісі Шынар Айбатыровна Алиева. Құттықтаймыз!

23 декабря городским отделом образования проведен городской конкурс видеоуроков «Безопасный Интернет» среди учащихся 5-6 классов в целях реализации областного проекта «Веб-мастер». Цель конкурса – формирование у учащихся целостных представлений об Интернете, развитие у учащихся изобретательности, любознательности, творческих способностей. В конкурсе приняли участие 25 учащихся школ города, и решением конкурсной комиссии Абай Даниел, учащийся 6 класса школы-интерната им. Михаила Русакова, награжден дипломом III степени. Руководитель работы Шынар Айбатыровна Алиева. Поздравляем!