Ел болашағының жарқын болуы әрбір отбасының шаңырағын шынайы қуаныш пен жылулыққа, махаббат пен мейірімге толтыратын өскелең ұрпақтың қолында. Осы себепті де балалардың құқығын қорғап, өмірлерін сақтандырып, оларға бақытты ғұмыр сыйлау арқылы ертеңгі күнге жетелеу — әр отбасы мен мемлекетіміздің жауапкершілігінде.
Жыл сайын балғын бүлдіршіндер үшін мерекеленіп отыратын ең атаулы қуанышты мейрамның бірі — 1 маусым Халықаралық балаларды қорғау күні.
Мереке күні мектеп ауласында «Балалар — біздің болашағымыз» атты мерекелік іс-шара болып өтті. Оқушылар өз өнерлерін ортаға салып, сайқымазақ, қуыршақ Лол, Қоян сынды ертегі кейіпкерлерімен ойын ойнады.
Сонымен қатар мектебіміздің балалары үшін арнайы ЖК Абдыкаримова З. М. тегін тәтті суларды (мохито, лимонад), ЖК Каленова Р. С. тәттілерді сыйға тартты. Сондай-ақ мереке барысында оқушыларымызға балмұздақтар да таратылды.
Демеушілік еткен кәсіпкерлерімізге алғысымыз шексіз!
Бүлдіршіндеріміз бейбіт күннің астында, бақытты балалық шақ ғұмыр кешсін демекпіз!

Светлое будущее страны в руках подрастающего поколения, которое наполняет дом каждой семьи настоящей радостью и теплом, любовью и добром. Поэтому обязанность каждой семьи и нашего государства – защитить права детей, застраховать их жизнь и привести к счастливой жизни.
1 июня – Международный день защиты детей. Один из самых значимых и радостных праздников, отмечаемых нашими детьми каждый год.
В день праздника во дворе школы прошла праздничная акция «Дети – наше будущее». Ученики показали свои умения и сыграли в игры с персонажами, такими как клоуны, куклы Лол, Кролик.
ИП Абдыкаримова З. М. специально для детей нашей школы предоставила бесплатные напитки (мохито, лимонад), ИП Каленов Б. Р. преподнес сладости. Также во время праздника детям раздавали мороженое.
Выражаем слова благодарности нашим спонсорам!
Желаем нашим детям счастливого детства под мирным небом!