1 маусым — Халықаралық балаларды қорғау күні. Мектебімізде осы күнге арналған мерекелік іс-шаралар өтті. Мерекелік іс-шараға ерекше білім беруді қажет ететін оқушылар шакырылды. «Мен армандаған мамандық» атты сурет сайысына қатысып жүлделі орындарды иеленді. Оқушылар асфальтта сурет салып, спорттық ойындарға қатысты. Мерекелік іс-шараның соңыңда оқушыларға тәтті сыйлықтар мен сусындар таратылды.

1 июня — Международный день защиты детей. В нашей школе прошли праздничные мероприятия, посвященные этому дню. На праздничное мероприятие были приглашены учащиеся с особыми образовательными потребностями. Ребята участвовали в конкурсе рисунков «Профессия моей мечты» и заняли призовые места. Рисовали на асфальте и участвовали в спортивных играх. По окончании праздничного мероприятия детям были розданы сладкие подарки и напитки.