2023 жылдың 31 мамырында мектепте оқу жылы қорытындылары бойынша педагогикалық кеңес өтті. Жылдық және 3 жылдағы білім сапасының қорытындысы шығарылып, өсу және кему динамикасына толық талдау жасалды, педагогикалық ұжымның жылдық оқу жоспарын, жобаларын орындаудағы, аттестаттаудағы жұмысының нәтижелері, оқушылардың жарыстарға қатысуы сараланды. Директор сыйлықақысымен қалалық және облыстық байқаулардың жеңімпаздарын дайындағандары үшін пән мұғалімдері Сағындық Ш.А., Күмісбеков А.С., Есімбекова А.Т. марапатталды. Әр түрлі мәселелер қаралды.

31 мая 2023 года в школе состоялся педагогический совет по итогам учебного года. Были подведены итоги качества знаний за год и за 3 года, с подробным анализом динамики роста и снижения, итоги работы педагогического коллектива в реализации учебного годового плана, проектов, аттестации, участия воспитанников в конкурсах. Премией директора отмечены преподаватели Сағындық Ш. А., Кумисбеков А. С., Есимбекова А.Т. за подготовку призеров городских и областных конкурсов. Рассмотрены различные вопросы.