Балалар – біздің болашағымыз. Бастаған ізгі істеріміздің жалғастырушысы, үкілеп ұшырған үміт құсымыздың қанаты. Балалар – тыныштық символы.
1 маусым — Халықаралық балаларды қорғау күніне орай мектебімізде «Балалық шақ әлемі қандай ғажап!» флешмобы ұйымдастырылды. Іс-шараның мақсаты білім алушылардың рухани-адамгершілік мәдениетін, эстетикалық, патриоттық сезімдерін тәрбиелеу, елдің мәдени мұрасын, отбасылық дәстүрлерін сақтау, балалар шығармашылығын дәріптеу.
Флешмобтан соң спорттық ойындар, асық ату, шахмат ойындары ұйымдастырылды.

Дети — наше будущее. Продолжение начатых нами добрых дел. Дети – символ мира.
В преддверии праздника «1 июня — Международного дня защиты детей» в нашей школе организован флешмоб «Как прекрасен мир детства!». Целью мероприятия является воспитание у учащихся духовно-нравственной культуры, эстетических, патриотических чувств, сохранение культурного наследия страны, семейных традиций, прославление детского творчества. После флешмоба были организованы спортивные игры, асики, шахматы.