Бүгін, яғни 2023 жылдың 28 мамыр күні Караганды қаласы Назарбаев Зияткерлік мектебінің базасында «World Robot Olympiad — 2023» – Дүниежүзілік роботтар олимпиадасының аймақтық іріктеу кезеңі өтті. Балқаш қаласы Михаил Русаков атындағы мектеп-интернатының “Samurik” командасы “Future Innovators” номинациясында 11-15 жасөспірімдер арасында 7 “А” сынып оқушылары Кәрібекұлы Дінмұхаммед, Болатбекұлы Аңсар 1-орынды иеленді. Жетекшісі Ш. А. Сағындық және оқушыларымызды жеңістерімен құттықтаймыз!!!
Қарағанды облысы білім басқармасы
Қарағанды облысында білім беруді дамытудың оқу-әдістемелік орталығы
г. Балхаш ГУ «Отдел образования»

World Robot Olympiad
Сегодня, 28 мая 2023 года, на базе Назарбаев Интеллектуальной школы в городе Караганда состоялся региональный отборочный этап WRO-2023 «Всемирной олимпиады роботов – 2023». Учащиеся 7 “А” класса Кәрібекұлы Дінмұхаммед, Болатбекұлы Аңсар в составе команды «Самурик» школы-интерната имени Михаила Русакова города Балхаш заняли 1 место в возрастной категории 11-15 лет в номинации «Future Innovators». Поздравляем с победой руководителя Сагындык Ш. А. и наших учеников с победой!!!