Ата-аналар назарына!!!
Жазғы демалыс балалардың бос уақытының көптігімен ерекшеленеді. Оларды ауылға, жазғы лагерге немесе шипажайға демалуға жібереді. Балалар ұзақ уақыт көшеде жүреді, су қоймаларында шомылады, орман ішінде жүреді, көбінесе ересектердің сүйемелдеуінсіз немесе үлкен аға-әпкесінің бақылауымен ғана жүреді.
Соның салдарынан жазғы демалыс кезінде жазатайым оқиғалар мен түрлі аурулардың алдын алу мақсатында балаларыңызға барынша қауіпсіздік ережелерін үнемі еске салып отыруларыңыз сұралады.

Вниманию родителей!!!
Летние каникулы характеризуются большим количеством свободного времени у детей. Их отправляют нв отдых в аулы, летние лагеря или санатории. Дети подолгу гуляют на улице, купаются в водоемах, гуляют в лесу, часто без сопровождения взрослых или под присмотром только старших братьев или сестер.
Поэтому во избежание несчастных случаев и различных заболеваний просим вас постоянно напоминать детям о правилах безопасности во время летних каникул,